• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

ÇOCUK WING CHUN VE ÖZ SAVUNMA DERSLERİNE “MERHABA” DEMEK

Çocuk Wing Chun ve öz savunma derslerine “Merhaba” demek için kısa bilgilendirme yapmak istedik. Öncelikle çocuğunuz sizin onu sevdiğinizi bilsin. Belki gösteremiyorsunuzdur içinizden geçenleri, hissettirin o vakit. Size ulaşabileceğini hep bilsin ki hayatında olanları sizinle paylaşabilsin. Herkesi kötüleyip, dış dünyadan izole edip, bir anda sosyalleşmesini istemeyin. Güven duygusunu oluşturabilmesi için yardım edin.

Spor ne getirir?

Takım sporları paylaşmayı öğretir, galibiyet de mağlubiyet de hayatın bir parçasıdır, bunu öğretir. Bireysel sporlar ise sorumluluk almayı, hata yapılabileceğini ve hatanın nasıl telafi edilebileceğini gösterir.

Mücadele sporları ne getirir?

Savaş sanatları, endişelenilenin aksine saldırganlığı ve başına buyrukluğu değil, sabrı, direnci, iç huzurunu ve özgüveni geliştirir. Gün gelir sizin yemeğini bile kendi yiyebilecekken kaşıkla peşinde koştuğunuz ufaklık, kendine güvenmeyi ve etrafı tahlil etmeyi öğrenir, adımlarını daha sağlam atmaya, kendini tanımaya başlar. Antreman esnasında mücadele ettiği arkadaşıyla antreman sonrası kucaklaşır, kendini kimlerden sakınabileceğini düşünmeye başlar.

Bizimle ne kazanır?

Bizler, EBMASBB olarak 3 yıldır düzenli olarak çocuk grubu dersleri vermekteyiz. Düzenli katılım sağlayan ögrencilerimizin velilerinden aldığımız geri dönüşler bizleri ders gidişatını güncel tutma konusunda her zaman yönlendirmektedir. Ögrencilerimizin bireysel olarak haklarını savunabildiklerini, haksız durumlarda itiraz edebildiklerini, kendi başlarına alışveriş yapabildiklerini, evden okula ya da kursa veli nezareti olmadan gelip gidebildiklerini duymak, öğrendikleri güvenlik tedbirlerini aileleri ve arkadaşlarıyla paylaştıklarını bilmek bizim icin ayrıca bir gurur kaynağıdır.

Dersler nasıl işlenir

Gelelim derslereee.. Derslerin bir kısmını yetişkin grubu ile, bir kısmı sadece çocuk grubu olarak yapılmaktadır. Ders esnasında pratik ve uygulama yapıldığı gibi teori de anlatılır. Teori dersinde yeme içme düzeni, kas grupları, acil durum senaryoları gibi konular soru cevap şeklinde paylaşılır.

Derslerimiz haftasonu 10:00-11:30 saatleri arasında EBMASBB adresimizdedir. Derslerle ilgili her türlü konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelin tanışalım, birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

Kötü durum senaryolarının hiçbirinin gerçek olmadıgı, kimsenin zarar vermediği, zarar görmediği sagliklı mutlu ve huzurlu günler dileriz.

Sije Şebnem Billur

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654