• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING TZUN (WING CHUN) ÖZEL DERS

[smartslider2 slider=”23″]
ozel-ders-Wing-Tzun-Tsun-Chun-Kung-Fu-emin-boztepe-sirinevler-yenibosna-atakoy-yesilkoy-yesilyurt-florya-kucukcekmece-halkali-merter-zeytinburnu--fatih-capa-antrenman-580-324-2Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) özel dersleri eğitmenle birebir yapılır. Eğitmenle görüştükten sonra, sizin ya da eğitmenin belirlediği bir salonda Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) dersi yapabilirsiniz. Eğitmenle birebir çalıştığınız için her an Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) tekniklerinizi ve sizi kontrol edebilir. Hatalarınızı düzeltebilir. Ayrıca yüksek kondisyonlu çalışmalara da geçebilirsiniz.

Kimler Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) Özel Dersi Alabilir?

[smartslider2 slider=”15″]

Herkes Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) özel dersi alabilir. Ancak ilk seviyelerden çok, ileri seviye ve birebir partnerli çalışmalarda Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) özel derslerini tercih etmelisiniz. Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) Özel derslerinde saat başına para ödersiniz. Ayrıca Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) dersi yapmayı tercih ettiğiniz salonun ücretini dersi alan ödeyecektir.

Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) Özel Dersi Nasıl Alınır?

Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) Özel dersi almak için Wing Tzun (Wing ChunWing Tsun) eğitmeninin ders günleri dışında müsait olduğu zamanları seçmelisiniz. Bunun için telefonla arayarak ya da maille iletişim kurabilirsiniz.

 

[smartslider2 slider=”2″]

24optionпродвижение сайта саратовмагазин галстуковmitsubishiвзять 50000 рублей в кредитintercombaseстоимость продвижения сайта в интернетешины данлоп летние отзывыcondos for sale miami beach flпрограмма для взлома mail ruбесплатноaffiliate programs binaryпродажа видеокамерспециалист по продвижению сайтовvsemsmartборис ложкинместо сайта в поисковикеmfx broker компанияwmf официальный сайт интернет магазин посудакисти мак ценаноутбуки асус

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654