• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN DERSLERİ

EBMAS DİZİ FİLM REKLAM KLİP DÖVÜŞ KOREOGRAFİLERİ DERSİ

Dai-Sifu Emin Boztepe'nin öğrencilerinden ders ve kast desteği

EBMAS içinde öğretilen Wing Tzun (Wing Chun) ve Escrima sistemleri ile dizi ve filmler için mücadele, dövüş ve çarpışma sahnelerinin eğitim verilmektedir. Ayrıca dizi ve filmlerdeki aksiyon bölümlerinin çekiminde ihtiyaç duyulan sinematografik koreografi senaryonun ihtiyacına göre belirlenir.

DİZİ VE FİLMDEKİ DÖVÜŞ KOREOGRAFİSİ İÇİN SİSTEMİN BELİRLENMESİ

[smartslider2 slider=”15″]

Türk tarihini anlatan dizilerde “Kung-Fu” veya “Aikido” gibi uzakdoğu sistemlerini kullanarak çelişkiler sunmuyoruz. Senaryo içindeki karakterler, zaman ve kültürel etkileri gözönüne alarak film içinde en uygun duracak sistem ve teknikleri öneriyoruz.

DİZİ VE FİLMDEKİ DÖVÜŞ KOREOGRAFİSİ İÇİN SENARYONUN İNCELENMESİ

Senaryo ile ilgili inceleme ve önerilerimiz ardından koreografileri geliştiriyoruz. Burada da istenilen açılar ve zamana sadık kalıyor gerçek dışı olacak durumlara uyarılarımızı belirtiyoruz. Tarihi olgulardan sonra karakterlerin ve onları canlandıran oyuncuların üzerinde en iyi duracak teknikleri öneriyoruz.

DİZİ VE FİLMDEKİ DÖVÜŞ KOREOGRAFİSİ İÇİN OYUNCU VE FİGÜRAN EĞİTİMİ

[smartslider2 slider=”19″]

Bu sahnelerin kurgulanması kadar oyuncuların birebir ve figüranların grup eğitimleri dikkat edilmelidir. Oyunculara verilen eğitimle kullandıkları silahlarla kendilerini yaralamada sinematografik dövüşün sergilenmesi sağlanmalıdır. Oyunculardan savaş sanatı ustası değil koreografi içinde seçilen tekniklerin en iyi ve doğru şekilde kameraya yansıtılması hedeflenir.

Ayrıca kahramana saldıran figüran ve dublörlerin sinematografik görselliği üst düzeye taşınmalıdır. Detayların ve arka planların işlenişi dövüş ve çarpışma sahnelerinin kalitesini artırır.

 онлайн консультант joomlaавтоматическая рассылка на доски объявленийметаллопрокат ценыуниверсальный внешний аккумулятор для мобильных устройствшевроле круз кредитistanbul best escortсоздание сайтов ростов-на-донуоставить объявлениепродвижение сайтовцерковь возрождениеновости цензор нет украиныманикюрные приборыпрофессиональная косметика для визажаноутбуккакие планшеты хорошиереклама юридических услугпосуда рф интернет магазинкупить смартфоныэффект зацелованных губ видео

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654