• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN DERSLERİ

KADINLARA ÖZEL SAVUNMA DERSİ

Size "şu kadar zamanda" diye bir hayal değil umut vaad ediyoruz. Mahatma Gandhi'nin dediği gibi: Güç fiziki kapasiteden değil, boyun eğmeyen iradeden gelir

Wing Chun eğitmeni Şebnem Billur

Kadınlara Özel Savunma Derslerinden sorumlu Wing Chun eğitmeni Şebnem Billur

EBMAS Bakırköy Bahçelievler, Kadınlara Özel Savunma Derslerini kadın eğitmen gözetiminde vermektedir. Dersler kontaklı mücadele kadar önleyici tedbirler, cinsel suç geçmişi bulunanların davranış modelleri, saldırı noktaları ve yöntemleri, adi suçlarda strateji ve benzeri bir çok bilgiyi içermektedir.

Kadınlara Özel Savunma Dersini Kimler Almalı?

Kadınlara Özel Savunma Derslerini, adi suçlara karşı mücadele ve cinsel suçlara karşı güven hissi sağlamak isteyen herkes alabilir. Gerek şehir, gerekse kırsal hayatta adi ve cinsel suçlarda kadınlar kolay hedef seçilmektedir. Fiziksel kapasite mücadele ruhunu etkilemez; çalışarak elde edilebilen bir yetenektir.

Kadınlara Özel Savunma Ders Programı

Mücadele sırasında ve öncesinde davranış psikolojisi ile başlayan ders programı tekmeden, diz dirseğe; tutma atmadan, yerde boğuşmaya kadar geniş bir çalışma içeriğine sahiptir. Asla “güce gerek yok” diyerek sizlere yalan ve gerçekçi olmayan teknikler değil. Fiziksel kapasitenizi çekebildiğimiz kadar yükseltmeye çalışacağız. Bu fiziksel kondisyon çalışmaları siz psikolojik açıdan yeterliliğe de götürecektir. Yaşayan örneklerini antrenman salonuna adım attığınız gün göreceksiniz.

Kadınlara Özel Savunma Dersinde Neler Çalışır?

Dersler grup veya bire bir devam etmektedir. Teorik çalışmalar ile başlayan dersler kondisyon antrenmanları ve teknik tekrarlarla sürmektedir. Ayrıca ders içinde bol bol darbe yastığı çalışması ile pratik kazanma şansı bulacaksınız. Tüm teknik detayları olduğunca çok tekrar ederek, siz düşünmeden refleks kazanmaya yönlendireceğiz. Size “şu kadar zamanda” diye bir hayal değil umut vaad ediyoruz.

паркет этопродажа веб сайтовроссийский кредит банкtranslateintercombaseкисти для тенейтовар на реализацию бизнесподбор ключевых словcom mfxbroker развод александр лобановский игоревич харьковмунтянкисти визажистапогодные карты101 otzyvсковороды грилькак сделать лицо свежим и отдохнувшимблендер ручной

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654