• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN DERSLERİ

KURUMSAL KORUNMA VE SELF DEFENS

Mesleğinizi yaparken sık sık saldırıya maruz kalıyor musunuz? İşte Wing Tzun (Wing Chun – Wing Tsun) ve Escrima derslerimiz siz ve çalışma arkadaşlarınız için...

EBMAS Bakırköy Bahçelievler, Wing Tzun (Wing Chun ) ve Escrima  ile mesleği gereği sık sık saldırıya veya şiddete maruz kalanlara özel grup dersleriyle kendilerini korumayı öğretir.

WING CHUN İLE KURUMSAL KORUNMA KİMLER İÇİN?

[smartslider2 slider=”19″]

Doktorlar, inşaat mühendisleri, zabıtalara… vb iş gruplarındakiler işlerini yürütürken saldıraya maruz kalabilmektedir. İstenmese de hatta bu tür durumlar işlerinin bir parçası haline bile gelebiliyor. Wing Chun ve Escrima eğitimiyle korunma cinsiyet, kilo, boy ve yaşa bağlı değildir.

WING CHUN İLE KURUMSAL KORUNMA DERSLERİNE NASIL KATILIRSINIZ?

[smartslider2 slider=”15″]

Meslek grupları Wing Chun ve Escrima eğitmenlerimizle iletişime geçip ders günü, saati ve yeri için ortak karar aldıktan sonra başlayabilir. Wing Chun ve Escrima eğitimleri için iletişim kısmından telefonla arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

WING CHUN İLE KURUMSAL KORUNMADA NELER ÇALIŞILIR?

Derslerde pratik uygulamalar Wing Chun ve Escrima tekniklerinden seçilerek katılımcılara verilir. Engelleme, mesafe koruma, yardım ve son olarak mücadele aşamalarında anlatılır.

Ders içinde fiziki pratikler kadar sözlü anlatımlarla teori dersleri de yapılır. Wing Chun ve Escrima teknikleriyle beraber EBMAS Self Defense programı da eğitime eklenir.

Zaman zaman Wing Chun ve Escrima derslerinde içeriğine uygun kondisyon çalışmaları yapılır. Ayrıca öğrencilere evlerinde ve boş zamanlarında yapabilecekleri Wing Chun ve Escrima egzersiz programları da oluşturulur.модульный художественный паркетраскрутка сайтов быстросансет айлендare truck coversооо кредит сервис24 option us customerskuala lumpur escort servicesнаружная реклама недорогодвухслойный паркетинтернет продвижениекупить маникюрныеmfxbroker com рейтингсковорода bekatranslate english to french audio2day поднятие сайта в топкупить сковороду чугуннуюкитайские смартфоны купитьtranscend sdhc

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654