• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN DERSLERİ

STRESE KARŞI SAVAŞ SANATI DERSİ

Çalışma hayatanıza savaşçı ruh kazandırmak için

EBMAS Bakırköy Bahçelievler, stresli meslek gruplarına motivasyon için Wing Tzun (Wing Chun ) ve Escrima  vermektedir.

SAVAŞ SANATLARI STRESE KARŞI SAVAŞIYOR

[smartslider2 slider=”19″]

Stres genellikle kurumsal firmaların ve çok sayıda kişinin çalıştığı ofislerde sağlığı olumsuz etkileyen ana faktör. Yurtdışında bir çok firma çalışanlarının strese karşı yüksek motivasyonlu çalışma ortamı için savaş sanatlarını kullanıyor. Haftanın belirli günlerindre ya da haftasonlarınad gruplar halinde ders alan kurumsal firma çalışanları daha katılımca bir iş ruhu yakalayabiliyor.

İŞ HAYATINDA MÜCADELE RUHU

[smartslider2 slider=”15″]

İş hayatında aynı ruhla aynı hatta savaşan ekipleri yanyana getirip, fiziken de gerçek dünya içinde de yanyana dövüşebilmelerini öğretiyoruz. Savaş sanatları yaparken ekip arasında kurulan güçlü partnerlik bağları ofis hayatına olumlu yansımaktadır. Artık ofiste bir arada çalışan insanlardan öte bir arada antrenman yapan ve bir arada mücadele edebilen ekiplere dönüşmektedirler.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM ETKİLİ KORUNMA

Derslerin psikolojik ve motivasyon yönlerinin gücü kadar fiziki ve bedensel pratiklerle sağlıklı yaşam için destek sağlayacaktır. Günün çoğunu hareketsiz geçiren ekipler hem spor aktivitesi  yapmakta hem de kendilerini korunak için gerekli kodları öğrenmektedirler.

DERS İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Ders içinde partnerli ve birebir uygulamalar ve darbe yastığı çalışmaları yer almaktadır. Wing Chun veya Escrima çalışmalarını EBMAS Self Defense programı takip edecektir. “Strese Karşı Savaş Sanatı” dersleri aylık, haftalık ve senelik programlar halinde sunulabilmektedir.

İŞ DÜNYASINA SAVAŞÇI GÖZÜ

Wing Chun ve Escrima çalışan kurumsal firma ekipleri, savaş sanatlarının yaklaşımlarını iş hayatına da uyarlayabilir. Savaşçı gözüyle, mücadeleci bir ruhu iş hayatında ekibinizde ve firmanızda canlandırabilirsiniz. Savaş sanatlarının teknik ve teorik yaklaşımlarını örnekleme modeliyle inceleyerek durumları ve sorunları çözüm içinстоимость баннерной рекламыRitmix RDF-715miami house pricesгде взять кредит в иркутскемосква тбилиси на машине отзывыпродвижение сайтаyandex раскрутка сайтовЧехлы и сумкираскрутка нового сайтафельдман зоопаркпродвижение сайта компанияклиника блесказовское море на картіdoctor2.ru купить брусантипригарная сковорода отзывыпланшет в рассрочку москвакакие кисти лучше для макияжа

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654