• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ20:00 - 21:30

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBA20:00 - 21:30

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMA20:00 - 21:30

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSAtatürk Florya Ormanı, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN DERSLERİ

ULTIMATE WING CHUN GRUBU

Sıkı bir çalışma ve gerçek uygulamalar

Ultimate Wing Tzun (Wing Chun) dersleri iki / üç  öğrenci ve bir eğitmenle yapılır. Sınıf sayısı asla artmaz. Yoğunluklu uygulama ve kondisyon…

Kimler Ultimate Wing Chun dersine Katılabilir ?

Wing Chun ileri seviyeleri çalışanlar; farklı savaş sanatı stillerinde eğitim aldıktan sonra gelenler; kalabalık grup dersleri istemeyenler; Wing Chun eğitimlerini hızlandırmayı planlayanlar; çalışmalarını sertleştirmeyi düşünenler Ultimate Wing Chun derslerine katılabilir.

Ultimate Wing Chun ders metodu

Dört öğrencinin kayıt yapmasıyla Ultimate Wing Chun grupları açılır. Her sınıf sayısı sabit tutulur. Başvurulara göre sınıflar açılmaktadır.

Derslerde, iki eğitmen dört öğrenci ile birebir yakın ilgilenerek tekniklerin daha iyi oturmasını sağlamaktadır. Birebir çalışma ile öğrenciler teknikleri düzgün yapan sağlak partnerlerle çalışma imkanı bulmaktadır. Öğrencilerin eksikleri eğitmenler tarafından hızla görülüp düzeltime imkanı vardır.

Ultimate Wing Chun ders programı öğrencileri kondisyon, teknik ve sparring yönünden hazırlar. Darbe yastıklarıyla ve birebir uygulamaların daha çok öne çıktığı bir ders metodu kullanır.http://job.tochka.net/vacancy-490034/секс видео толстушкиновая чугунная сковородаcheap bed covers for trucksдебет 01 кредит 08погода на сегодня в харькововеdiamondkey midtown-miami to miamiпол ламинат укладкараскрутка сайта в москвеmfx broker сайтbiol покрытие металлочерепицейtranslation service usaультрабук lenovo ценаотзывы Idea-Promotionкупить керамическую кастрюлюкак правильно наносить консилеркак сделать праздничный макияж

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 532 554 1654